www.polmaraton.pl

Do STARTU pozostało:
Jesteś tutaj: Home News Aktualności NASZ PÓŁMARATON W AKCJI PŁOCK ZA PÓŁ CENY

Czwartek19 październik 2017

NASZ PÓŁMARATON W AKCJI PŁOCK ZA PÓŁ CENY

PŁOCK ZA PÓŁ CENY !!!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych zawodników, szczególnie tych spoza Płocka. Już 8-10 września 2017 w Płocku odbędzie się druga edycja największego rabatobrania. Hotele, restauracje, kluby, instytucje kulturalne i rozrywkowe, zwiedzanie, sklepy, punkty usługowe, rekreacja i więcej z -50% rabatu dla naszych zawodników !!! A w dniu startu przejazd komunikacją miejską bezpłatny !!! W związku z powyższym, warto, wraz ze swoimi rodzinami przyjechać do pięknego Płocka na weekend i wystartować w naszym półmaratonie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zapraszamy: http://www.plockzapolceny.pl/search/label/informacje

 

 

 

 

Dołącz do nas!

Kliknij ikonkę i odwiedż nas na:

RSS Facebook

Newsletter

Twój e-mail*