www.polmaraton.pl

Do STARTU pozostało:
Jesteś tutaj: Home News Aktualności GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA

Niedziela19 listopad 2017

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w 6 edycji Półmaratonu Dwóch Mostów. Tegoroczne zawody ukończyły 632 osoby, reprezentujące 6 krajów. Oprócz zawodników z Polski, gościliśmy biegaczy z Ukrainy, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Czech i Holandii. Przez trasę półmaratonu, a szczególnie przez dwa mosty na Wiśle przetoczyła się barwna,  kolorowo ubrana, masa biegaczy. Był to dla Was zapewne dzień nowych rekordów życiowych, dobrych wyników, debiutów, walki samym z sobą (szczególnie na podbiegach). Zapewne dla wszystkich był to dzień pozytywnej energii, a dla nas święto biegania w Płocku. Wszyscy jesteście zwycięzcami. 

Dziękujemy, że wybraliście nasz bieg, nam zaufaliście i wybraliście nasze urocze miasto, aby spędzić w nim aktywnie wrześniową niedzielę.
Zwycięzcy mężczyźni: I m-ce Tomasz Grycko (POL) 01:06:30), II m-ce Dmytro Musiiatchenko (UA) 01:08:51, III m-ce Pawel Olinyk (UA) 01:08:58.

Zwycięzcy kobiety: I m-ce Katsiaryna Ptashuk (BY) 01:21:07), II m-ce Izabela Parszczyńska (POL) 01:21:25, III m-ce Yulia Diatlova (UA) 01:23:05.

Zapraszamy do relacji foto na stronę: http://plock.wyborcza.pl/plock/7,35681,22350607,uczestnicy-polmaratonu-dwoch-mostow-takiej-atmosfery-takich.html?disableRedirects=true#BoxLokPloLink&a=187&c=114

http://portalplock.pl/pl/11_wiadomosci/16500_polak_zwyciezyl_w_6_polmaratonie_dwoch_mostow_foto_wideo.html

Dziękujemy również naszym współorganizatorom, partnerom, sponsorom, kibicom, płockiej Policji, Straży Miejskiej, Fundacji Prometeusz - Szkolenia i Ratownictwo, Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej „RM MEDITRANS” Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu w Płocku, FUB Bartłomiej Bolczak, Biuru Ochrony i Usług Detektywistycznych SPARTAN, Running Consulting Mariusz Giżyński, naszemu spikerowi Sebastianowi Dymkowi, Akademii Ruchu Płock. Dzięki również tym wszystkim niewymienionym, którzy przyczynili się do organizacji naszego półmaratonu. Szczególne podziękowania kierujemy do WOLONTARIUSZY i ZESPOŁU PERKUSYJNEGO Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji Półmaratonu Dwóch Mostów, która zaplanowana została na dzień 16 września 2018 r

Wkrótce zaprezentujemy film z 6.Półmaratonu Dwóch Mostów. 

Dołącz do nas!

Kliknij ikonkę i odwiedż nas na:

RSS Facebook

Newsletter

Twój e-mail*