www.polmaraton.pl

Do STARTU pozostało:
Jesteś tutaj: Home News Aktualności

Środa15 sierpień 2018

PAKIET STARTOWY 2018

W związku z 7 edycją półmaratonu w Waszych pakietach startowych znajdą się: szybkoschnący ręcznik sportowy z logo biegu (materiał mikrofibra 100 %), sportowa chusta wielofunkcyjna (oddychająca) i techniczna koszulka sportowa z materiału oddychającego. A to wszystko zapakowane w funkcjonalny worek sportowy. Aby móc je otrzymać, wystarczy dokonać rejestracji i opłaty startowej, a potem odebrać pakiet startowy w naszym Biurze Zawodów. Po dokonaniu tych czynności zapraszamy już tylko na START !!!

Sportowa chusta wielofunkcyjna w formie tuby (rurki): chusta chroni przed wiatrem, może być noszona na głowie, szyi, jako maska na twarz, opaska na czoło, mankiet na rękę.

Szybkoschnący ręcznik sportowy o wymiarach 90 cm x 50 cm z 100 % mikrofibry.

Ponadto, w pakietach zawodników startujących na dystansie półmaratonu - niespodzianka od naszych sponsorów :-)

 

koszulka damska

 

 koszulka męska

szybkoschnący ręcznik sportowy

 wielofunkcyjna, oddychająca chusta sportowa

worek sportowy

ROZMIARY KOSZULEK

 

WYSOKOŚCI I TERMINY WPŁAT OPŁATY STARTOWEJ

Tylko do 24.08.2018 r. opłata startowa za udział w 7. Półmaratonie Dwóch Mostów wynosi 80 zł, a za udział w biegu 1/2 Dwóch Mostów 60 zł. Od 25.08.2018 r. do 12.09.2018 r. opłata startowa wrośnie i wynosić będzie odpowiednio: 120 zł dla półmaratonu i 100 zł dla biegu 1/2 Dwóch Mostów. Gwarantujemy Wam, jak zwykle bogaty pakiet startowy i wysoki standard zawodów.

Opłatę startową należy wpłacać na konto bankowe (konto wpisowego) Organizatora:

Gmina Miasto Płock

Stary Rynek 1

09-400 Płock

50 1020 1592 0000 2102 0242 0149

z wyraźnym opisem: „Imię, Nazwisko, rok urodzenia, Opłata startowa za 7. Półmaraton Dwóch Mostów lub bieg 1/2 Dwóch Mostów”

 

GRAND PRIX PŁOCKA W BIEGACH ULICZNYCH I PRZEŁAJOWYCH

7. Półmaraton Dwóch Mostów odbędzie się w ramach Grand Prix Płocka w biegach ulicznych i przełajowych. Regulamin Grand Prix Płocka dostępny jest na stronie: www.gpbieganieplock.pl

 

 

INFORMACJA O FAKTURACH ZA OPŁATĘ STARTOWĄ

W przypadku dokonania opłaty startowej za zawodnika przez osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną (np. spółkę prawa handlowego, stowarzyszenie) przez Organizatora zostanie wystawiona faktura VAT adresowana na płatnika.

Faktury dla osób fizycznych, które dokonają za siebie opłaty startowej, będą wystawiane na ich prośbę, którą można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dokonano opłaty.

Wszelki pytania w tym zakresie można kierować za pośrednictwem poczty na ww. adresy.

Dołącz do nas!

Kliknij ikonkę i odwiedż nas na:

RSS Facebook

Newsletter

Twój e-mail*