8. PÓŁMARATON DWÓCH MOSTÓW/ 8th TWO BRIDGES HALF MARATHON

8. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku zaplanowany został na dzień 15 września 2019 r.

8th TWO BRIDGES HALF MARATHON WAS SCHEDULED ON 15 SEPTEMBER 2019

ZA NAMI 7 EDYCJA PÓŁMARATONU DWÓCH MOSTÓW

Za nami 7 edycja Półmaratonu Dwóch Mostów w Płocku, w tym po raz pierwszy biegu 1/2 Dwóch Mostów. Cieszymy się, że mogliśmy gościć sympatyków biegania z kraju, jak również z Kenii, Ukrainy, Białorusi i Holandii. Po raz pierwszy też pobiegliśmy na osiedlu Radziwie trasą asfaltową, a nie, jak do tej pory, po terenie zapory bocznej zbiornika włocławskiego. Wiemy, że zaakceptowaliście tę zmianę. Po raz pierwszy też miejsce STARTU zlokalizowane było na moście - im. Legionów Piłsudskiego - niesamowite wrażenia widokowe. Gratulujemy Wszystkim ukończenia naszych biegów. Wielkie gratulacje również dla tych, którzy nie ukończyli biegów, ale podjęli trud ich ukończenia. Wszyscy jesteście zwycięzcami.

W imieniu wszystkich organizatorów jeszcze raz składamy Wam Ogromne Gratulacje.

W tym miejscu chcemy również bardzo podziękować za wsparcie naszym sponsorom, partnerom, służbom mundurowym (Policji, Straży Miejskiej, służbie ochrony), ekipie FUNDACJI PROMETEUSZ i SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ RM MEDITRANS STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO z Siedlec, ratownikom z REJONOWEGO PŁOCKIEGO WODNEGO OCHOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO w Płocku oraz Wolontariuszom: I Liceum Ogólnokształcącego CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Wielkie podziękowania również dla ekipy perkusyjnej z Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku za wytworzoną pozytywną muzyczną dawkę energii. Oczywiście podziękowania dla kibiców za doping.

Do zobaczenia za rok.

NOWY REKORD 2018

Z radością informujemy, iż podczas 7. Półmaratonu Dwóch Mostów został ustanowiony nowy rekord (choć tegoroczna trasa nie przebiegała przez teren zapory bocznej zbiornika Włocławskiego). Ustanowił go zawodnik z Kenii KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo z czasem 01:05:02. Dotychczasowy rekord, z roku 2017, należał do zawodnika z Polski Tomasza Grycko 01:06:30. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy ukończyli nasze zawody.